Doradztwo dla start up

Oferujemy wsparcie prawno-gospodarcze dla początkujących przedsiębiorców. Pomagamy założycielom na każdym etapie prowadzenia biznesu, od doboru optymalnej struktury organizacyjnej i prawnej firmy, poprzez rejestrację spółki, doradztwo podatkowe, pomoc w obsłudze wszelkich umów, w tym finansowych (granty, kredyty, faktoring, leasing), po negocjacje z inwestorem, zabezpieczenie własności intelektualnej oraz bieżącą obsługę prawną firmy. Umożliwiamy klientom bezkosztowe korzystanie z naszych usług na pierwszym etapie współpracy i uiszczenie należności w dalszym, bardziej dochodowym okresie prowadzenia działalności lub w inny, ustalony indywidualnie z klientem sposób.

Zapraszamy na konsultacje. Szczegółowych informacji udzieli Patryk Felkel : p.felkel@ipg.edu.pl

Aktualności

POTRZEBNY WSPÓLNY FRONT WALKI Z KORONAWIRUSEM ? NIE TYLKO W SZPITALACH, ALE RÓWNIEŻ W GOSPODARCE

Instytut Prawa Gospodarczego włączył się aktywnie w pomoc w walce z skutkami obecnego kryzysu wywołanego wirusem SARS_CoV-2 i wywoływanej nim choroby COVID-19 w obszarze polskiej gospodarki.

EKSPERT INSTYTUTU O ZWALCZANIU SKUTKÓW EPIDEMII KORONAWIRUSA W GOSPODARCE

Dr Marian Szołucha, Ekspert Instytutu Prawa Gospodarczego, w wypowiedziach dla branżowych portali wskazuje na konieczność zwiększenia intensywności prac nad wprowadzeniem pakietu wsparcia dla przedsiębiorców, tzw. Tarczy Antykryzysowej.